Poziv poduzetnicima na prvi Partnerski gospodarski forum u Kutini

Objavljeno: 19. 04. 2017. , Ažurirano: 26. 04. 2017.

Grad Kutina i Županijska komora Sisak organiziraju prvi Partnerski gospodarski forum u utorak, 25. travnja, u 10 sati u Kutini (hotel Kutina).

Gospodarski forum održava se u suradnji Grada Kutine i gradova s kojima Grad Kutina održava prijateljske i partnerske odnose. Poduzetnici će imati priliku uspostaviti suradnju s predstavnicima partnerskih gradova iz Njemačke, Bugarske i Poljske, a očekuje se i dolazak predstavnika Italije i Turske.

Forum će svečano otvoriti kutinski gradonačelnik Andrija Rudić. O mogućnostima ulaganja u Kutinu i Sisačko-moslavačku županiju govorit će predsjednik ŽK Sisak Boris Mesarić, a o prilagodbi sustava obrazovanja potrebama tržišta rada govorit će prodekan Visoke poslovne škole Libertas iz Kutine Davor Žmegač. Nakon predstavljanja njemačkog okruga Rybnik i njemačkog okruga Main Kinzig, održat će se B2B-sastanci poduzetnika.

Poziv, program te popis sudionika i predstavnika tvrtki iz partnerskih regija nalazi se u pratećim dokumentima.

Prvomu gospodarskom forumu u Kutini prethodio je susret stranih izaslanstava, predstavnika partnerskih pokrajina i gradova, s predstavnicima Grada Kutine, Županijske komore Sisak i Udruženja obrtnika Kutina, na kojemu su ostvareni inicijalni kontakti.