Županijskoj komori Otočac certifikat za 100 djela za ravnopravnost spolova

Objavljeno: 07. 06. 2018. , Ažurirano: 07. 06. 2018.

U sklopu proslave stogodišnjice neovisnosti Finske u 2017. godini, Veleposlanstvo Finske u Zagrebu s vladinim Uredom za ravnopravnost spolova i saborskim Odborom za ravnopravnost spolova pokrenulo je projekt 100 djela za ravnopravnost spolova u Hrvatskoj. Cilj je inicijative bio prikupiti 100 djela kojima se unapređuje ravnopravnost spolova u hrvatskom društvu.

Među tih 100 djela odabran je i projekt Hrvatske gospodarske komore – Županijske komore Otočac Međunarodna konferencija o ženama u poduzetništvu – Žene i točka.

Finsko veleposlanstvo u Zagrebu dodijelilo je Županijskoj komori Otočac certifikat za sudjelovanje u projektu 100 djela za ravnopravnost spolova te odalo priznanje za uložene napore u promicanju jednakosti spolova u Hrvatskoj tim projektom.

Priznanje je predstavnicima Županijske komore Otočac uručio veleposlanik Risto Piipponen, naglasivši da je otočki projekt ušao u uži krug najboljih projekata.

dodjela.jpg

Djelatnici ŽK Otočac s veleposlanikom Ristom Piipponenom