Sudionici prvog regionalnog infodana projekta 4helix+ u Zadru, 31. siječnja 2019
Izvor: HGK ŽK ZADAR

Županijska komora Zadar u sklopu INTERREG MED projekta 4helix+ organizira infodan o Pozivu za prijavu na inovacijske vaučere za mikro, male i srednje poduzetnike (MMSP) plavoga gospodarstva iz Zadarske županije

Objavljeno: 07. 03. 2019. , Ažurirano: 15. 03. 2019.

U četvrtak, 14. ožujka, u 10 sati u Županijskoj komori Zadar, na adresi Špire Brusine 16 (dvorana za sastanke, 2. kat) održat će se drugi regionalni infodan u sklopu aktivnosti INTERREG MED projekta 4helix+, koji HGK - ŽK Zadar provodi u svojstvu projektnog partnera.

Na infodanu MMSP-ovi plavoga gospodarstva (ribarstvo, akvakultura, turizam, brodogradnja, pomorstvo, plava biotehnologija itd.) iz Zadarske županije dobit će sve informacije o Pozivu za prijavu na inovacijske vaučere, kojemu je svrha dodjela inovacijskih vaučera MMSP-ovima plavoga gospodarstva u iznosu od 10.000 eura po vaučeru, kako bi istražili poslovne prilike ili riješili inovacije malih razmjera u svome poslovanju, i to uz stručnu podršku kulturno-kreativnih industrija (Pružatelji znanja).
Poziv je objavljen na službenom web-portalu projekta 4helix+ Cyberspace gdje se nalaze detaljne informacije te daljnje upute za prijavu za inovacijski vaučer. Poziv je otvoren do 30. travnja, a prijaviti se treba online, na engleskom jeziku.

Za infodan se prijavljuje online obrascem u nastavku, zaključno do srijede, 13. ožujka.

Vrijeme Aktivnost
10:00 - 10:15 Uvod
10:15 - 10:30 Predstavljanje Interreg MED projekta 4helix+
10:30 - 11:15 Prezentacija 4helix+ Poziva za prijavu na inovacijske vaučere za MMSP-ove plavoga gospodarstva