Edukacija za nositelje i organizatore turističkih sadržaja u prirodi

Objavljeno: 06. 04. 2018. , Ažurirano: 27. 04. 2018.

U četvrtak, 26. i petak, 27. travnja u Županijskoj komori Zadar, na adresi Špire Brusine 16, u dvorani za sastanke, na drugome katu održat će se edukacija za nositelje i organizatore turističkih sadržaja u prirodi u organizaciji Hrvatske gorske službe spašavanja i Hrvatske gospodarske komore.

Edukacija je dio ciklusa radionica koji se održava u Zagrebu, Rijeci, Požegi, Osijeku, Splitu, Otočcu, Zadru i Dubrovniku koji HGK i HGSS održavaju od 2004. godine. Program osposobljavanja za nositelje i organizatore turističkih sadržaja u prirodi u Hrvatskoj je dosad završilo približno 1000 polaznika.

Program sa satnicom predavanja možete pronaći na poveznici PROGRAM. Registracija polaznika počinje u 8.30, a početak je predviđen u 9 sati. Prijaviti se možete online prijavnicom do koje se stiže klikom na poveznicu PRIJAVA.

Cijena je za tvrtke članice HGK 150 kuna po polazniku, dok je za obrte i druge nečlanice HGK cijena 300 kuna. Cijena uključuje cjelodnevni program predavanja u trajanju od dva dana, završnu provjeru znanja te dobivanje uvjerenja o pohađanju.
Nakon online prijave potrebno je uplatiti odgovarajuću kotizaciju bez koje prijava nije valjana najkasnije dva dana prije održavanja edukacije.

Podaci za plaćanje:

PLATITELJ: