6. Forum obiteljskog smještaja Zadarske županije

Objavljeno: 28. 04. 2021. , Ažurirano: 03. 05. 2021.

Županijska komora Zadar u sklopu rada Strukovne skupine obiteljskog smještaja HGK – ŽK Zadar u srijedu, 5. svibnja, u 11 sati, organizira virtualni 6. regionalni Forum obiteljskog smještaja (RFOS) Zadarske županije. Forum je edukativnog karaktera i namijenjen je pružateljima usluga smještaja u domaćinstvu i ostalim dionicima obiteljskog turizma s područja Zadarske županije.

Ovogodišnji Forum bit će u obliku panel rasprave te će okupiti sugovornike koji će, svatko iz svoje domene predočiti što nas očekuje u sezoni koja je ispred nas i kako se privatni iznajmljivači trebaju pripremiti, kako bi sezonu dočekali spremni. S obzirom na epidemiološke mjere, sudionici će Forum pratiti putem online aplikacije Microsoft Teams.

Za sudjelovanje na Forumu potrebno se prijaviti putem obrasca u nastavku, najkasnije do utorka, 4. svibnja, u 11 sati.

Poveznica za pristup događaju bit će pravovremeno dostavljena svim prijavljenim sudionicima.

Za sve dodatne informacije možete se obratiti u Županijsku komoru Zadar Maši Jurin (tel. 023/643-194, e-mail: mjurin@hgk.hr)