Izvor: HZZ

Radionica o proceduri zapošljavanja državljana iz trećih zemalja

Objavljeno: 16. 03. 2023. , Ažurirano: 16. 03. 2023.

U četvrtak 23. ožujka u 11 sati održat će se radionica o proceduri zapošljavanja državljana iz trećih zemalja u RH u dvorani za sastanke Županijske komore Zadar, Špire Brusine 16 (2. kat). Radionicu organizira Hrvatska gospodarska komora - Županijska komora Zadar u suradnji sa zadarskim područnim uredom Hrvatskog zavoda za zapošljavanje i Policijskom upravom zadarskom.

Cilj radionice je detaljnije upoznati predstavnike tvrtki s procedurama koje je potrebno zadovoljiti ukoliko žele zaposliti državljane iz trećih zemalja, a namijenjena je svima koji imaju potrebu za zapošljavanjem strane radne snage.

Predstavnici Hrvatskog zavoda za zapošljavanje i Ministarstva unutarnjih poslova prisutnima će prezentirati detalje procedure zapošljavanja državljana iz trećih zemalja te biti na raspolaganju za odgovoriti na pitanja sudionika.

Prijave se vrše putem online obrasca u nastavku zaključno do srijede 22. ožujka do kraja dana.

Na radionici mogu sudjelovati sve članice HGK koje plaćaju članarinu.