Izvor: Pexels
Autor: Gustavo Fring

Ispitivanje interesa tvrtki Zadarske županije za cijepljenje protiv bolesti COVID-19

Objavljeno: 26. 04. 2021. , Ažurirano: 27. 04. 2021.

HGK – Županijska komora Zadar ispituje interes zaposlenika tvrtki Zadarske županije za masovnije cijepljenje, s obzirom na situaciju s bolešću COVID-19 i očekujući u većim količinama cjepivo kroz mjesec svibanj.

Županijski Stožer civilne zaštite će u suradnji sa Zavodom za javno zdravstvo Zadarske županije organizirati kolektivno cijepljenje za to odredenim punktovima u županiji. Planira se da će cijepljenje radno aktivnog stanovništva početi početkom svibnja 2021. godine, a sve ovisi o dinamici pristizanja cjepiva i završetku cijepljenja l. kategorije stanovništva.

Molimo vas da nam u prijavi u nastavku teksta, najkasnije do srijede, 5. svibnja, u 15 sati, dostavite točan broj ljudi koji se žele cijepiti kako bi se cijepljenje organiziralo za njih u točno određeno vrijeme na punktu i kontakt osobu iz vaše tvrtke koja će koordinirati postupak prijave zaposlenika na cijepljenje kao i sam dolazak na cijepljenje.

Za više informacija možete se obratiti u HGK – Županijsku komoru Zadar na broj telefona 023 / 211 747.