ŽK Vukovar na Inventumu – nezaobilaznom sajmu inovacija i tehničkog stvaralaštva

Objavljeno: 09. 10. 2019. , Ažurirano: 09. 10. 2019.

Međunarodni sajam inovacija, gospodarstva i tehničkog stvaralaštva mladih Inventum koji se afirmirao kao stalna regionalna izložba nezaobilazna za promociju inovacija, gotovih proizvoda, inovativnih i kreativnih rješenja, održat će se u Iloku od 11. do 13. listopada.

Sajam već 13 godina organizira Udruga inovatora Tesla Ilok. I ove godine održava se uz suorganizaciju Grada Iloka, Udruge inovatora Hrvatske i Hrvatske zajednice tehničke kulture te pokroviteljstvo Ministarstva znanosti i obrazovanja, Ministarstva poljoprivrede, Ministarstva gospodarstva, poduzetništva i obrta, Ministarstva zaštite okoliša i energetike te Ministarstva regionalnog razvoja i fondova Europske unije.

U sklopu ovogodišnjeg Sajma HGK – ŽK Vukovar sudjelovat će izložbenim prostorom na kojemu će prezentirati komorske usluge i održati prigodnu prezentaciju, a predavanje će održati Barbara Didović iz Županijske komore Vukovar.