Boris Čagalj, HBOR; Vlado Bekavac, M B. d. o. o.
Izvor: HGK

HBOR-ov Info-dan u ŽK Vukovar

Objavljeno: 07. 11. 2017. , Ažurirano: 07. 11. 2017.

Hrvatska gospodarska komora – Županijska komora Vukovar će u suradnji s Područnim uredom Hrvatske banke za obnovu i razvitak (HBOR) u četvrtak, 23. studenoga, od 9 do 13 sati u Županijskoj komori Vukovar (Zmajeva 1) održati Info-dan HBOR-a.

Tom će prilikom poduzetnicima zainteresiranim za korištenje programa HBOR-a biti organizirani individualni razgovori s voditeljem Područnog ureda HBOR-a za Slavoniju Borisom Čagljem.

S obzirom na to da individualni razgovori zahtijevaju utvrđivanje termina razgovora za svakog sudionika posebno, molimo zainteresirane da nam što prije, a najkasnije do srijede, 15. studenoga, do 15 sati na e-mail: jholik@hgk.hr ili faks: 032/441-463 pošalju popunjeni obrazac prijave (priložen u pratećim dokumentima) kako bi na vrijeme dobili termin za poslovni razgovor.

O dodijeljenim terminima za individualne razgovore prijavljeni će biti obavješteni 17. studenoga.