Boris Čagalj, Niko Perić, Branimir Filipović
Izvor: HGK

ŽK Vukovar: HBOR-ov Info dan

Objavljeno: 30. 05. 2017. , Ažurirano: 13. 06. 2017.

Županijska će komora Vukovar, u suradnji s Područnim uredom Hrvatske banke za obnovu i razvitak (HBOR), u utorak, 13. lipnja, od 9 do 13 sati, u Županijskoj komori Vukovar (Zmajeva 1) održati HBOR-ov Info-dan.

Tom će prilikom za poduzetnike zainteresirane za korištenje HBOR-ovih programa biti organizirani individualni razgovori s voditeljem HBOR-ova Područnog ureda za Slavoniju Borisom Čagljem.

S obzirom na to da individualni razgovori zahtijevaju utvrđivanje termina razgovora za svakog sudionika osobno, molimo zainteresirane da nam što prije, a najkasnije do četvrtka, 8. lipnja, do 12 sati na e-mail: jholik@hgk.hr ili fax: 032/441-463 pošalju popunjeni obrazac prijave (priložen u pratećim dokumentima) kako bi na vrijeme dobili termin za poslovni razgovor.

O dodijeljenim terminima za individualne razgovore prijavljeni će biti obavješteni 9. lipnja.