Predstavljanje novog paketa mjera aktivne politike zapošljavanja

Objavljeno: 31. 03. 2017. , Ažurirano: 10. 04. 2017.

Hrvatska gospodarska komora – ŽK Vukovar, Hrvatski zavod za zapošljavanje – Područni ured Vukovar i Hrvatska udruga poslodavaca – Regionalni ured Osijek, u četvrtak, 6. travnja, u 10 sati u HGK – Županijskoj komori Vukovar, na adresi Zmajeva ulica 1, predstavljaju novi paket mjera za zapošljavanje iz nadležnosti Hrvatskog zavoda za zapošljavanje usmjeren prema poduzetnicima.

Novi paket mjera aktivne politike zapošljavanja Od mjere do karijere stupio je na snagu 2. ožujka 2017. godine. Paket sadrži devet mjera aktivne politike zapošljavanja, a riječ je o potpori za zapošljavanje, potpori za usavršavanje, potpori za samozapošljavanje, obrazovanju nezaposlenih, osposobljavanju na radnome mjestu, stručnom osposobljavanju za rad bez zasnivanja radnog odnosa, javnom radu, potpori za očuvanje radnih mjesta i stalnom sezoncu.

Novosti u vezi s mogućnošću korištenja mjera i ciljeva novog paketa mjera predstavit će Julijana Martinović, rukovoditeljica Odsjeka mjera aktivne politike zapošljavanja Hrvatskog zavoda za zapošljavanje, Područnog ureda Vukovar.

Zainteresirane molimo da popunjenu prijavnicu (u pratećim dokumentima) pošalju najkasnije do srijede, 5. travnja, do 12 sati na e-adresu hgkvu@hgk.hr ili na faks 032/441-463. Osoba za kontakt je Marija Čuljak.