Izvor: HGK

Besplatna edukacija za subjekte u poslovanju s hranom

Objavljeno: 13. 02. 2019. , Ažurirano: 01. 03. 2019.

HGK – Županijska komora Vukovar i Veterinarski ured Vukovar Uprave za veterinarstvo i sigurnost hrane Ministarstva poljoprivrede, 28. veljače u Velikoj županijskoj vijećnici u Vinkovcima (Glagoljaška 27), u 9 sati i 30 minuta organiziraju besplatnu radionicu (edukaciju) za subjekte u poslovanju s hranom koji se bave proizvodnjom mesa i proizvoda od mesa, uključujući suhomesnate proizvode.

Radionica je besplatna, a održava se u sklopu Programa pomoći subjektima u poslovanju s hranom koji provodi Hrvatska gospodarska komora, a potrebu za edukacijom gospodarstvenika uočio je Veterinarski ured Vukovar.

Tema je radionice Obavezno zakonodavstvo u programima samokontrole subjekata u poslovanju s hranom, te uspostava i održavanje preduvjetnih programa, a osmišljena je kao priprema odgovornih osoba u subjektima za poslovanje s hranom (voditelje HACCP timova), za procese samokontrole prema HACCP načelima i suradnju s veterinarskom inspekcijom prilikom kontrole objekata.

Edukaciju će voditi viši veterinarski inspektor Josip Barić iz Veterinarskog ureda u Vukovaru Uprave za veterinarstvo i sigurnost hrane Ministarstva poljoprivrede.

Sudionici će nakon radionice dobiti potvrdu o edukaciji. Za sudjelovanje se potrebno prijaviti online prijavnicom u nastavku teksta, najkasnije do 27. veljače

Prijava je obvezna radi izrade potvrda o edukaciji za nazočne!

Za više informacija obratite se u ŽK Vukovar na telefon 032/441 155, a kontakt-osoba jest Jugoslav Holik.