Josip Barić, dr.med.vet., Veterinarski ured Vukovar; sudionici edukacije
Izvor: HGK

Gospodarstvenici educirani o zakonodavstvu u poslovanju s hranom te o uspostavi i održavanju preudvjetnih programa

Objavljeno: 13. 02. 2019. , Ažurirano: 01. 03. 2019.

Na radionici koju su organizirali HGK – Županijska komora Vukovar i Veterinarski ured Vukovar, 63 gospodarstvenika koja se bave proizvodnjom i preradom mesa educirani su o obaveznom zakonodavstvu u programima samokontrole subjekata u poslovanju s hranom te o uspostavi i održavanju preduvjetnih programa.

Radionica je bila osmišljena kao priprema odgovornih osoba u subjektima za poslovanje s hranom (voditelje HACCP timova) za procese samokontrole prema HACCP načelima i suradnju s veterinarskom inspekcijom prilikom kontrole objekata, a održana je u sklopu Programa pomoći subjektima u poslovanju s hranom koji provodi Hrvatska gospodarska komora.

Vodio ju je viši veterinarski inspektor Josip Barić iz Veterinarskog ureda u Vukovaru.