ŽK Virovitica: Poslovni susret komora

Objavljeno: 26. 02. 2016. , Ažurirano: 14. 09. 2016.

U petak, 26. veljače, na dan otvorenja sajma Viroexpo, u Županijskoj komori Virovitica tradicionalno su se sastali predstavnici gospodarskih / privrednih / trgovačko-industrijskih komora iz inozemstva i županijskih komora (Karlovac i Knin) iz sustava Hrvatske gospodarske komore te predstavnici sajmova zemalja iz susjedstva: BiH, Češke, Mađarske, Srbije, Ukrajine i Hrvatske.

Uvodno su sudionike susreta pozdravili potpredsjednik HGK za turizam, trgovinu i financije Josip Zaher te predsjednik Županijske komore Virovitica Ivan Slamić sa suradnicima.

Predstavnici komora razmijenili su iskustva i razmotrili mogućnosti proširenja dosadašnje suradnje, te europske trendove sajmovanja. Istaknuli su da im je sajam Viroexpo predložak uspješnosti organizacije, što može zahvaliti sinergijskom djelovanju svih čimbenika relevantnih za gospodarskih život na području Virovitičko-podravske županije.