Izvor: HGK

Strukovna grupa graditeljstva i projektiranja Županijske komore Virovitica osnovana je 3. ožujka 1995. godine. Članice Strukovne grupe su predstavnici građevinskih i projektantskih tvrtki Virovitičko-podravske županije.

Strukovna grupa je osnovana radi unaprjeđenja poslovanja članica iz djelatnosti građevinarstva i projektiranja te promicanja, zastupanja i zaštite zajedničkih interesa pred državnim i drugim tijelima.

Zajednički ciljevi se realiziraju organiziranjem tematskih sastanaka, međusobnom razmjenom informacija, sudjelovanjem na edukacijama, aktivnostima pri predlaganju izmjena i dopuna zakonske regulative, edukacijama te organiziranjem poslovnih susreta i slično.

Predsjednik Strukovne grupe: Rajko Stilinović, Croming d.o.o. Pitomača
Telefon: 091 958 9607; E-mail: rajkostilinovic@net.hr

Tajnica Strukovne grupe: Renata Vondra
Telefon: 033 618 041; E-mail: rvondra@hgk.hr .

Priopćenje sa zadnje sjednice možete pogledati na linku: https://www.hgk.hr/zupanijska-komora-virovitica/odrzana-48-sjednica-strukovne-grupe-graditeljstva-i-projektiranja-hgk-zupanijske-komore-virovitica-najava