Izvor: HGK

Sjednica Gospodarskog vijeća ŽK Virovitica

Objavljeno: 26. 02. 2020. , Ažurirano: 26. 02. 2020.

Gospodarsko vijeće HGK – Županijske komore Virovitica održat će svoju drugu sjednicu u srijedu, 4. ožujka, u 11 sati, u ŽK Virovitica, na adresi Trg kralja Tomislava 6.

Na sjednici će se predstaviti projekt HGK – Digitalna komora, informacijsko-komunikacijska platforma za e-usluge namijenjena poslovnim subjektima (članicama HGK), javnoj upravi i građanima (fizičkim osobama), kojom HGK želi pridonijeti povećanju korištenja informacijskih i komunikacijskih tehnologija u području pružanja e-usluge na razini Republike Hrvatske.

Uz predstavljanje projekta, na sjednici će se raspravljati o Izvješću o radu ŽK Virovitice za 2019. godinu te će biti donesen Plan rada ŽK Virovitica za 2020. godinu. Također, članovima Vijeća bit će predstavljen tijek organizacije sajma Viroexpo koji se održava od 13. do 15. ožujka u Virovitici.