Izvor: HGK - ŽK Virovitica

Izlagači iz Virovitičko-podravske županije na 21. Osječkom jesenskom sajmu

Objavljeno: 09. 10. 2018. , Ažurirano: 10. 10. 2018.

U Osijeku je od 5. do 7. listopada održan 21. Osječki jesenski sajam na kojem se predstavilo više od 200 izlagača iz četiri zemlje: Hrvatske, Mađarske, Srbije i Velike Britanije.

IMG_8033.JPG

Na Sajmu se, posredstvom HGK – Županijske komore Virovitica, u organizaciji HGK – Županijske komore Osijek, na zajedničkom izložbenom prostoru Hrvatske gospodarske komore, zbog efekata ovog sajma, koji proizlaze iz učinaka direktne prodaje i ugovorenih poslova, predstavilo šest izlagača iz Virovitičko-podravske županije: Dubra, Suhopolje, OPG Luka Ivoš, Gornje Bazje, OPG Petar Rakošević, Virovitica, Pčelarstvo Balint, Virovitica, Slatinska banka, Slatina i Špoljar Davor, Terezino Polje, koji su ocijenili svoj nastup izuzetno uspješnim.

IMG_8015.JPG

IMG_8026.JPG

Sajam je održan pod pokroviteljstvom Predsjednice Republike Hrvatske, Ministarstva poljoprivrede, Ministarstva regionalnoga razvoja i fondova Europske unije, Ministarstva gospodarstva, poduzetništva i obrta, Hrvatske gospodarske komore, Hrvatske obrtničke komore, Osječko-baranjske županije i Grada Osijeka.