Predavač

Održan seminar Smart Tahograf 2019.

Objavljeno: 06. 03. 2018. , Ažurirano: 19. 03. 2018.

Hrvatska gospodarska komora, Sektor za promet i veze i tvrtka Tahograf d. o. o. u suradnji s Ministarstvom mora, prometa i infrastrukture i Županijskom komorom Varaždin održali su 13. ožujka u ŽK Varaždin seminar Smart tahograf 2019.

Cilj je seminara bio što bolje informiranosti i educirati članice te posljedično povećanje konkurentnosti na tržištu EU i podizanje sigurnosti cestovnog prometa.

Poslodavci i vozači se tijekom profesionalnog rada susreću s puno pitanja o obvezi poslodavca, odgovornostima za rad vozača i njihovu pridržavanju propisa, vođenju evidencije rada i odmoru vozača te ispravnom korištenju tahografa i tahografskih listića. S obzirom na predstojeće izmjene zakonske regulative EU koje stupaju na snagu 1. ožujka 2019. godine, na seminaru su dane sve potrebne kvalitetne, pravovremene i točne informacije.