Dragutin Gložinić, predsjednik HGK - ŽK Varaždin i Robert Grah, direktor Pomurske gospodarske zbornice
Izvor: HGK

Potpisan Sporazum o suradnji ŽK Varaždin i Pomurske gospodarske zbornice

Objavljeno: 15. 02. 2019. , Ažurirano: 18. 02. 2019.

Sastanak hrvatskih i slovenskih gospodarstvenika te predstavnika HGK – Županijske komore Varaždin i Pomurske gospodarske zbornice održan je u petak, 15. veljače, u ŽK Varaždin.

Razgovaralo se o potencijalima buduće suradnje, te je tom prigodom potpisan i Sporazum o suradnji dviju komora. Sporazum su potpisali Dragutin Gložinić, predsjednik HGK - Županijske komore Varaždin i Robert Grah, direktor Pomurske gospodarske zbornice.

potpisivanje-sporazuma2 860x484.jpg

Dragutin Gložinić, predsjednik HGK ŽK Varaždin i Robert Grah, direktor Pomurske gospodarske zbornice; Izvor: HGK ŽK Varaždin

Cilj Sporazuma jest daljnje produbljivanje i jačanje hrvatsko-slovenskih trgovinskih i gospodarskih odnosa, formiranje kruga zainteresiranih hrvatskih i slovenskih tvrtki te postavljanje temelja za buduću suradnju.

potpisivanje-sporazuma3 860x484.jpg

Poslovni razgovori pomurskih i varaždinskih poduzetnika; Izvor: HGK ŽK Varaždin

Nakon potpisivanja članovi delegacije posjetili su Bomark grupu iz Varaždina.