Izvor: Pixabay

Objavljeno: 11. 03. 2024. , Ažurirano: 12. 03. 2024.

Županijska komora Varaždin u suradnji s Hrvatskom narodnom bankom organizira edukaciju "Dizajn i zaštitna obilježja euronovčanica i eurokovanica i postupanja s oštećenim i sumnjivim novcem" s ciljem sprječavanja zaprimanja krivotvorina euronovčanica i eurokovanica kao sredstva plaćanja na tržištu Republike Hrvatske, a održat će ju stručnjaci iz Hrvatske narodne banke.

Naglasak u praktičnome dijelu edukacije bit će na primjercima najčešće evidentiranih krivotvorina.

Edukacija će se održati u srijedu, 20. ožujka 2024., u dvorani Županijske komore Varaždin, P. Preradovića 17 (3. kat), u Varaždinu, i to u dva termina:

termin 1:    10,00 – 12,00 sati – prijava →  OVDJE

termin 2:    13,00 – 15,00 sati – prijava →  OVDJE

Zahvaljujmo na odazivu i suradnji na poslovima suzbijanja krivotvorenja novca.

Ukoliko niste registrirani u Digitalnu komoru, možete se registrirati ovdje, a upute za registraciju možete pronaći ovdje.

Predavanje je besplatno za sve sudionike, a s obzirom na ograničeni broj mjesta, prijave se zaprimaju do utorka, 19. ožujka 2024. do 15,00 sati.

Ukoliko niste u mogućnosti registrirati se, ljubazno molimo da nam u svrhu prijave na e-mail bsantek@hgk.hr dostavite: naziv tvrtke, OIB tvrtke, ime i prezime polaznika te funkciju.