ŽK Split: Stručno predavanje o zaštiti vodenog okoliša, tla i zraka od štetnih djelovanja industrijske proizvodnje

Objavljeno: 23. 11. 2018. , Ažurirano: 28. 11. 2018.

Županijska komora Split u suradnji s tvrtkom Bor-plastika d.o.o. organizira stručno predavanje Zaštita vodenog okoliša, tla i zraka od štetnih djelovanja industrijske proizvodnje koje će se održati u ponedjeljak, 3. prosinca, u 10 sati u Vijećnici Županijske komore Split.

Predavanje je namijenjeno projektantima, prerađivačkoj industriji, komunalnim tvrtkama te tvrtkama koje se bave studijom o zaštiti okoliša.

Na predavanju će se govoriti o:

1. tretmanu tehnoloških otpadnih voda u industriji – suvremenom pristupu izazovu zaštite voda i okoliša
  2. pročišćavanju zraka iz industrijskih pogona i s komunalnih UPOV-a
  3. dehidraciji mulja nastalog primijenjenim procesima pročišćavanja otpadnih voda.

Sudjelovanje na predavanju je besplatno uz predviđeno trajanje od 60 minuta.

Prijave se zaprimaju najkasnije do petka, 30. studenoga, putem online obrasca u nastavku.

Više o predavanju možete pronaći u pratećim dokumentima.