ŽK Split na sajmu GAST organizira panel-raspravu Digitalizacija u turizmu

Objavljeno: 19. 02. 2019. , Ažurirano: 22. 02. 2019.

Hrvatska gospodarska komora – Županijska komora Split u suradnji s međunarodnim sajmom GAST (Spaladium Arena, od  27. veljače do 2. ožujka) organizira panel-raspravu Digitalizacija u turizmu.

Međunarodni sajam GAST već 24 godine okuplja izlagače iz područja gastronomije, turizma, vinarstva te tvrtke koje se bave ugostiteljstvom i opremanjem prostora u funkciji razvoja turizma. Sajam je tijekom godina postao nezaobilazno mjesto okupljanja gospodarstvenika relevantnih djelatnosti, razmjene iskustava, unapređenja postojeće suradnje i sklapanja novih poslova neposredno prije turističke sezone na atraktivnom rastućem turističkom tržištu Hrvatske.

U raspravi će sudjelovati tvrtke koje predstavljaju digitalizaciju u turizmu Splitsko-dalmatinske županije svojim dosadašnjim projektima te najavom noviteta na tržištu.

Ovim panelom želi se predstaviti potencijal i prednosti digitalizacije u turizmu kao neizostavnom dijelu poslovanja u 21. stoljeću.

Pozivamo sve zainteresirane da nam se pridruže te svoje sudjelovanje potvrde prijavom na online obrascu u nastavku (ispod teksta) ili e-poštom pošalju svoje kontakt-podatke na nbusic@hgk.hrnajkasnije do 27. veljače.

Panel-rasprava Digitalizacija u turizmu održat će se 27. veljače, u 11 sati i 45 minuta.

Moderator panela bit će Jozo Vrdoljak.

Osoba za kontakt u ŽK Split jest Nataša Bušić, tel.: 021/321 118, e-mail: nbusic@hgk.hr.