Webinar MSP prema kružnom gospodarstvu

Objavljeno: 07. 05. 2021. , Ažurirano: 07. 05. 2021.

HGK – Županijska komora Split u suradnji s Komorom Marche organizira webinar MSP prema kružnom gospodarstvu, koji će se održati u srijedu, 12. svibnja, u 16 sati

Webinar je jedan od triju webinara koje jadransko-jonske gospodarske komore, gradovi i sveučilišta organiziraju u suradnji s Jadransko-jonskom inicijativom – slovenskim predsjedništvom u okviru ovogodišnjeg, 6. EUSAIR Foruma, a teme su klimatske promjene, plavo gospodarstvo i kružno gospodarstvo.

Na webinaru MSP prema kružnom gospodarstvu će biti riječi o Akcijskom planu za kružno gospodarstvo, jednoj od glavnih sastavnica europskog zelenog plana, ulozi gospodarskih komora te poticanju inovacija za kružno gospodarstvo. Također će biti predstavljeni i europski primjeri dobre prakse.

Detaljne informacije, uključujući i program te link za prijavu nalaze se na stranici Jadransko-jonskog foruma.

Više informacija u ŽK Split možete dobiti od Maje Mladineo (tel. 021/321-134, e-mail: mmladineo@hgk.hr).