Susret poslodavaca sektora turizma i trgovine i studenata Sveučilišta u Mostaru

Objavljeno: 05. 03. 2019. , Ažurirano: 13. 03. 2019.

Pozivamo vas na susret poslodavaca sektora turizma i trgovine i studenata Sveučilišta u Mostaru, u organizaciji Hrvatske gospodarske komore, Gospodarske komore Federacije Bosne i Hercegovine te Sveučilišta u Mostaru.

HGK – Županijska komora Split inicirala je ovaj događaj radi aktivnijeg pristupa rješavanju problema nedostatka radne snage s kojim se suočava većina naših tvrtki, a posebno u sektorima turizma i trgovine.

Uz potporu Sveučilišta u Mostaru, koje obuhvaća više od 11.000 studenata s mogućnošću rada na studentski ugovor, odlučili smo pozvati poslodavce Splitsko-dalmatinske, Dubrovačko-neretvanske i Šibensko-kninske županije u Mostar, kako bi na najbolji način pokušali pronaći i odabrati svoj radni kadar. Poslodavci će imati priliku upoznati studente te im predstaviti kvalifikacije i vještine koje očekuju od svojih radnika, ali i uvjete koje im zauzvrat nude.

Susret će se održati 13. ožujka u 11 sati na Sveučilištu u Mostaru, u holu amfiteatra Sokrat, na adresi Matice hrvatske bb.

Ako ste zainteresirani za sudjelovanje na ovoj manifestaciji kao tvrtka izlagač, molimo da nam se javite na dolje navedenu e-adresu kako bismo se dogovorili o detaljima zbog ograničenosti prostora.

Kontakt-osoba jest Antonija Bašić iz HGK – ŽK Split (abasic@hgk.hr, 021/321 135).

Nadamo se vašem odazivu i srdačno vas pozdravljamo!

Okvirni hodogram aktivnosti:

10.45 – 11.00  Dolazak sudionika i smještaj