Izvor: HGK

Sjednica Strukovne grupacije putničkih agencija ŽK Split

Objavljeno: 28. 10. 2021. , Ažurirano: 28. 10. 2021.

Strukovna grupacija putničkih agencija HGK – Županijske komore Split održat će svoju sedmu sjednicu u srijedu, 10. studenoga, u 12 sati, u Županijskoj komori Split na Trumbićevoj obali 4.

Na sjednici će biti riječi o protekloj sezoni, trenutnim problemima putničkih agencija te planu rada za nadolazeći period.

Pozvane su sve članice Strukovne grupacije putničkih agencija, uz obveznu prijavu putem online obrasca u nastavku. Broj sudionika je iz epidemioloških razloga ograničen, a rok za prijave je utorak, 9. studenoga, do 14 sati.

Također se mole svi prijavljeni da pošalju svoje prijedloge plana rada za iduću godinu, najkasnije do ponedjeljka, 8. studenoga, na e-mail: nbusic@hgk.hr, kako bi se o njima moglo raspravljati na sjednici.

Za više informacija možete se obratiti u ŽK Split, poslovnoj tajnici Grupacije Nataši Bušić (e-mail: nbusic@hgk.hr, tel. 021/321-118).