Sjednica Sekcije Zajednice pustolovnog turizma ŽK Split

Objavljeno: 17. 12. 2019. , Ažurirano: 13. 01. 2020.

Sekcija Zajednice pustolovnog turizma HGK – Županijske komore Split održat će svoju desetu sjednicu u četvrtak, 16. siječnja, u 10 sati u Županijskoj komori Split, na adresi Obala Ante Trumbića 4.

Na sjednici će biti predstavljen razvoj pustolovnog turizma na području Turističke zajednice Imota te smjer i mogućnosti razvoja aktivnog turizma u zaštićenim područjima. Bit će riječi i o akcijskom planu za razvoj aktivnog turizma Splitsko-dalmatinske županije te će se dogovoriti plan rada Sekcije u 2020. godini.

Sudjelovanje je potrebno potvrditi najkasnije do srijede, 15. siječnja, online obrascem u nastavku.

Za sve informacije kontakt-osoba u ŽK Split je Nataša Bušić, Odsjek za turizam, tel.: 021/321-118.