Izvor: Pixabay

Sajam poslova u Mostaru – prilika za osiguranje sezonske radne snage

Objavljeno: 07. 03. 2022. , Ažurirano: 14. 03. 2022.

Hrvatska gospodarska komora i Sveučilište u Mostaru organiziraju sajam poslova, odnosno susret dalmatinskih poslodavaca sa studentima mostarskog Sveučilišta, u utorak, 22. ožujka, od 11 do 14 sati na Sveučilištu u Mostaru (na adresi Matice hrvatske bb), u holu amfiteatra "Sokrat".

Ovo je treći put da HGK organizira sajam poslova u Mostaru, koji je incirala s ciljem aktivnijeg pristupa rješavanju problema nedostatka radne snage tijekom ljetne sezone, posebno u sektorima turizma i trgovine.

Sajam poslodavcima pruža prilikazu za osiguranje sezonske radne snage i bolju pripremu sezone, odnosno mogućnost da upoznaju studente te im u direktnom kontaku predstave kvalifikacije i vještine koje očekuju od svojih radnika, kao i uvjete koje im nude. Sveučilište u Mostaru broji oko 10.000 studenata, od kojih dobar dio traži tijekom ljeta studentski posao u Dalmaciji.

Želite li izlagati na sajmu poslova kao tvrtka poslodavac, prijavite se online prijavnicom u nastavku, najkasnije do petka, 18. ožujka, u 12 sati.

Sajam je namijenjen poslodavcima s područja Splitsko-dalmatinske, Dubrovačko-neretvanske i Šibensko-kninske županije. Kao izlagači na sajmu besplatno mogu sudjelovati sve velike i srednje tvrtke iz navedenih županija te male tvrtke koje plaćaju dobrovoljnu članarinu Hrvatskoj gospodarskoj komori.

Više informacija možete doznati u HGK – ŽK Split od Nataše Bušić (telefon: 021/321-118, e-adresa: nbusic@hgk.hr) i  HGK - ŽK Dubrovnik od Nikoline Čović ( telefon_020/312090, e-adresa: ncovic@hgk.hr)