Radionica ERASMUS – Program razmjene za poduzetnike

Objavljeno: 28. 10. 2019. , Ažurirano: 28. 10. 2019.

U četvrtak, 7. studenoga, u 12 sati, u HGK – Županijskoj komori Split održat će se radionica ERASMUS – Program razmjene za poduzetnike.

Cilj je upoznati mlade i iskusne poduzetnike s prilikama koje im se pružaju kroz ERASMUS program prekogranične razmjene poduzetnika.

Erasmus za mlade poduzetnike pogranični je program razmjene koji pruža priliku mladim i obećavajućim poduzetnicima da uče od iskusnih poduzetnika, koji upravljaju tvrtkama, iz drugih zemalja sudionica. Tijekom boravka kod iskusnog poduzetnika razmijenit će se iskustva te će novi poduzetnici stjecati vještine potrebne za vođenje tvrtke.

Predavači iz Sektora za industriju Hrvatske gospodarske komore predstavit će i nazočnima približiti prednosti sudjelovanja u programu, tko sve i kako može sudjelovati, stipendiranje boravka te način i uvjete prijave.

Kontakt-osoba u ŽK Split jest Ana Marija Puzić, Odsjek za industriju i IT i Odsjek za energetiku i zaštitu okoliša (tel.: 021 / 321-139).

Radionica je besplatna uz obveznu prijavu putem online obrasca u nastavku.