Poziv na 8. sjednicu Sekcije Zajednice pustolovnog turizma Županijske komore Split

Objavljeno: 06. 11. 2018. , Ažurirano: 14. 11. 2018.

Sekcija Zajednice pustolovnog turizma Županijske komore Split održat će svoju 8. sjednicu u ponedjeljak, 12. studenoga, u 10 sati u Županijskoj komori Split na adresi Obala Ante Trumbića 4.

Na sjednicu su pozvane sve članice Zajednice pustolovnog turizma iz Splitsko-dalmatinske županije.

Planira se govoriti o proteklim aktivnostima sekcije, pripremi za konferencije Agencije partneri u Omišu i Agencije partneri u Supetru te o planu rada za nadolazeću godinu.

Ako ste zainteresirani za prisustvovanje sjednici, ljubazno vas molimo da se prijavite preko kontakt-obrasca u nastavku, najkasnije do 9. studenoga do 12 sati.

Za sve dodatne informacije stojimo vam na raspolaganju na e-adresi nbusic@hgk.hr i telefonu 021/321 118.