Poziv na 4. sjednicu Strukovne grupacije ugostiteljskih djelatnosti Županijske komore Split

Objavljeno: 13. 03. 2019. , Ažurirano: 21. 03. 2019.

Strukovna grupacija ugostiteljskih djelatnosti Županijske komore Split održat će svoju 4. sjednicu u srijedu, 20. ožujka, u 12 sati u ŽK Split, na adresi Obala Ante Trumbića 4 u Splitu.

Na sjednicu su pozvane sve tvrtke koje se bave ugostiteljskom djelatnošću s područja Splitsko-dalmatinske županije.

Planira se govoriti o aktualnim problemima na nacionalnoj i regionalnoj razini te će se planirati aktivnosti narednog razdoblja.

Ako ste zainteresirani prisustvovati sjednici, ljubazno vas molimo da nam najkasnije do 19. ožujka do kraja dana potvrdite svoj dolazak online obrascem u nastavku.

Za sve dodatne informacije stojimo vam na raspolaganju putem elektroničke adrese nbusic@hgk.hr i telefonskoga kontakta 021/321 118.