Izvor: Pixabay

Online radionica Financiranje prirodnog kapitala

Objavljeno: 19. 11. 2020. , Ažurirano: 24. 11. 2020.

Online radionica Financiranje prirodnog kapitala održat će se u četvrtak 26. studenog u 10 sati. Radionicu organizira Hrvatska gospodarska komora – županijske komore Dubrovnik i Split, a predavači su Mira Krneta, voditeljica područnog ureda Hrvatske banke za obnovu i razvitak za Dalmaciju, i stručnjaci iz PricewaterhouseCoopers Savjetovanja.

Radionica je korisna ne samo zbog informacija o uvjetima i načinu financiranja, već i zato što pojašnjava pojam prirodni kapital, kriterij prepoznavanja projekata u kategoriji prirodnog kapitala te razgovora odnosno odgovora na pitanja o prihvatljivosti konkretnih projekata koji su u određenoj fazi pripreme i razvoja radi moguće prilagodbe dostupnim mogućnostima financiranja.

Kredit je namijenjen subjektima javnog i privatnog sektora.

Tekst kreditnog programa možete pronaći OVDJE.

Prijaviti se na besplatnu radionicu možete prijavnicom u nastavku teksta, najkasnije do srijede, 25. listopada.