Izborna skupština Udruženja Vino Dalmacije u ŽK Split

Objavljeno: 02. 11. 2018. , Ažurirano: 06. 11. 2018.

Udruženje Vino Dalmacije održat će izbornu skupštinu u Županijskoj komori Split na adresi Obala Ante Trumbića 4, u ponedjeljak, 12. studenoga, u 11 sati.

Molimo Vas da svoje prisustvo sjednici potvrdite prijavom na kontakt obrazac u nastavku.

Na dnevnom su redu, uz podnošenje i usvajanje godišnjeg izvješća o radu i financijskog izvješća, razrješenje starih i izbor novih članova radnih tijela (predsjednik, potpredsjednik, Izvršni odbor, Nadzorni odbor i tajnik) te plan aktivnosti u narednom razdoblju.

Prezentirat će se aktualnosti u vezi s novim Zakonom o vinu, novosti u uslugama HGK - projekt Digitalna Komora te mogućnost korištenja bespovratnih sredstava za uvođenje znakova kvalitete HGK.

Kontakt-osoba u ŽK Split jest Danica Poparić Majić (tel. 021/321 169).

Udruženje Vino Dalmacije jedno je od četiriju regionalnih udruženja proizvođača vina koja djeluju unutar krovnog Udruženja vinarstva HGK radi okupljanja i strukovnog povezivanja te stručnog i profesionalnog usavršavanja vinara iz vinogradarskih podregija sjeverna Dalmacija, Dalmatinska zagora te srednja i južna Dalmacija.