Gospodarstvenici iz Vukovarsko-srijemske županije
Izvor: HGK

Stručna konferencija u ŽK Vukovar: Nabava – smanjuje troškove i unaprjeđuje poslovanje

Objavljeno: 10. 11. 2016. , Ažurirano: 03. 02. 2017.

Županijska komora Vukovar i tvrtka RIS d. o. o. u srijedu, 30. studenoga, u 10 sati organiziraju stručnu konferenciju Nabava – smanjuje troškove i unaprjeđuje poslovanje.

Cilj je konferencije direktorima, menadžerima, čelnicima tvrtki, poduzetnicima te voditeljima i djelatnicima iz sektora nabave predstaviti kako tradicionalan proces nabave učiniti učinkovitijim, kako smanjiti troškove, kako ubrzati proces nabave i ostvariti zacrtane planove.

Konferencija se organizira za šire područje tako da se mogu prijaviti i tvrtke iz okolnih županijskih komora, poput ŽK Osijek, ŽK Požega i ŽK Slavonski Brod. Konferencija je besplatna, a svim polaznicima omogućeno je mjesec dana besplatnoga korištenja aplikacije eAukcije.

Predavači su Davor Popović, izvršni direktor centralne Nabave u Podravki, Mato Vukić, specijalist za elektroničku nabavu u Podravki, i Daniel Pavlić, RIS d. o. o.