Gospodarsko-socijalno vijeće Šibensko-kninske županije
Izvor: Šibensko-kninska županija

Sjednica Gospodarsko-socijalnog vijeća Šibensko-kninske županije

Objavljeno: 07. 07. 2020. , Ažurirano: 07. 07. 2020.

U četvrtak, 9. srpnja u zgradi Šibensko-kninske županije održat će se 2. sjednica Gospodarsko-socijalnog vijeća županije.

Vršitelj dužnosti predsjednika Hrvatske gospodarske komore – Županijske komore Šibenik Josip Laća predstavit će vijećnicima stanje u gospodarstvu Šibensko-kninske županije u razdoblju siječanj – svibanj 2020. godine i plan rada ŽK Šibenik te ih upoznati s projektom Digitalna komora. Na sjednici će se usvojiti Program rada Gospodarsko-socijalnog vijeća Šibensko-kninske županije za 2020. godinu.

Gospodarsko-socijalno vijeće Šibensko-kninske županije osnovano je u veljači ove godine cilj mu je praćenje, izučavanje i ocjenjivanje utjecaja socijalne i gospodarske politike na socijalnu stabilnost i razvoj. Uz to, Gospodarsko-socijalno vijeće razmatrat će i druga pitanja od zajedničkog interesa te će prema potrebi upućivati svoje inicijative i mišljenja izvršnim i predstavničkim tijelima.