Izvor: ŽK Slavonski Brod

U ŽK Slavonski Brod održan seminar Pripreme za sastavljanje godišnjih financijskih izvještaja

Objavljeno: 12. 12. 2016. , Ažurirano: 14. 12. 2016.

Seminar Pripreme za sastavljanje godišnjih financijskih izvještaja, porez na dohodak, prilagodbe kontnog plana i očekivane izmjene u poreznoj reformi, održan u ŽK Slavonski Brod.

Seminar Pripreme za sastavljanje godišnjih financijskih izvještaja, porez na dohodak, prilagodbe kontnog plana i očekivane izmjene o poreznoj reformi održan je 12. prosinca u Županijskoj komori Slavonski Brod.

Program seminara obuhvaćao pripreme za sastavljanje godišnjih financijskih izvještaja, godišnji obračun poreza na dohodak, izmjene zakona o oporezivanju dohotka, zakona o PDV-u, zakona o doprinosima, zakona o porezu na dobit, zakona o računovodstvu te pitanja i odgovore.knjigovođe u žksb prosinac 2016.jpgPredavači na seminaru bili su savjetnici urednici u časopisu Računovodstvo i financije.

Seminar je organizirala Udruga računovođa i financijskih djelatnika Slavonski Brod, u suradnji s Hrvatskom zajednicom računovođa i financijskih djelatnika te Županijskom komorom Slavonski Brod a na seminaru je sudjelovalo 76 djelatnika članica ŽK Slavonski Brod