Izvor: https://pixabay.com/

Seminar Lean management - Upravljanje proizvodnjom i poslovanjem prema principima lean managementa

Objavljeno: 16. 02. 2017. , Ažurirano: 24. 02. 2017.

Culmena d. o. o., Sigma Savjetovanje d. o. o. i Županijska komora Slavonski Brod organiziraju seminar Lean management - Upravljanje proizvodnjom i poslovanjem prema principima lean managementa.

Seminar će se održati u četvrtak, 23. veljače, od 13 do 15 sati u ŽK Slavonski Brod, Matije Mesića 9.

Lean management je u razvijenim zemljama prepoznat kao najsnažniji alat za postizanje poslovne izvrsnosti u proizvodnim i uslužnim tvrtkama, ali i u financijskim institucijama, državnim ustanovama, turizmu i mnogim drugim djelatnostima.

Već u prvim mjesecima primjene lean principa dolazi do drastičnih promjena koje su vidljive u smanjenju troškova, smanjenju zaliha sirovina, materijala i gotovih proizvoda, smanjenju ozljeda na radu, smanjenju proizvodne norme optimizacijom procesa, povećanju produktivnosti, uklanjanju zastoja, povećanju sigurnosti i ergonomije radnih mjesta, povećanju kvalitete proizvoda, zadovoljstva kupaca i brže naplate potraživanja.

U središtu pozornosti su zaposlenici, kontinuirano usavršavanje zaposlenika i tvrtki, izbacivanje „otpada“ iz poslovanja, prema principu da je suvišno sve ono za što kupac ne plaća.

Predavači na seminaru bit će Nedeljko Štefanić i Ana Domitrović.

Sudjelovanje na seminaru je besplatno uz prijavu sudjelovanja dostavom prijavnog obrasca na e-adresu hgksb@hgk.hr, najkasnije do 21. veljače.