Predstavljanje nacionalne kampanje Stop ozljedama na radu 2016. - 2018.

Objavljeno: 23. 02. 2017. , Ažurirano: 06. 03. 2017.

U Županijskoj komori Slavonski Brod održat će se predstavljanje nacionalne kampanje Stop ozljedama na radu

Zavod za unapređivanje zaštite na radu i Hrvatska gospodarska komora – Županijska komora Slavonski Brod, organiziraju predstavljanje nacionalne kampanje STOP ozljedama na radu 2016. – 2018., koje će se održati u ponedjeljak, 6. ožujka, od 10 sati do 11 sati i 30 minuta u Županijskoj komori Slavonski Brod (Matije Mesića 9, Slavonski Brod).

Cilj je nacionalne kampanje STOP ozljedama na radu 2016. – 2018. podizanje svijesti o značaju sprečavanja rizika na mjestima rada, pozitivnim učincima smanjivanja ozljeda na radu, profesionalnih bolesti, drugih bolesti u vezi s radom, izostanaka s rada i s tim povezanih troškova. Učinkovite mjere zaštite na radu i zaštite zdravlja radnika pridonose rastu produktivnosti.

Pozivamo poduzetnike da sudjeluju na predstavljanju te molimo da sudjelovanje potvrde najkasnije do 3. ožujka 2017., na elektroničku adresu hgksb@hgk.hr.