Znakovi "Hrvatska kvaliteta" i "Izvorno hrvatsko"
Izvor: HGK
Autor: HGK

Predavanje Brendiranje kvalitete hrvatskih proizvoda i usluga znakovima Hrvatska kvaliteta i Izvorno hrvatsko

Objavljeno: 30. 04. 2019. , Ažurirano: 20. 05. 2019.

U Novoj Gradiški će se od 17. do 19. svibnja održati savjetodavno-izložbena manifestacija 21. Poljoprivredno-poduzetničke ideje i 2. Proljetni sajam. Organizator manifestacije jest Brodsko-posavska županija, a tehnički je realizator Moto Quad klub Lotus iz Nove Gradiške.

Službeno otvorenje manifestacije jest u petak 17. svibnja u 10 sati Medenim doručkom.

Zainteresirani za nastup na Sajmu (poduzetnici, obrtnici, općine, OPG-i, domaće radinosti, udruge) mogu se prijaviti do 10. svibnja popunjavanjem prijavnog obrasca za sudjelovanje (u dokumentima na ovoj stranici).

Hrvatska gospodarska komora - Županijska komora Slavonski Brod u sklopu manifestacije organizira edukaciju Brendiranje kvalitete hrvatskih proizvoda i usluga znakovima kvalitete HGK: Hrvatska kvaliteta i Izvorno hrvatsko, koja će se održati u petak, 17. svibnja, u 12 sati i 30 minuta, u velikoj vijećnici Grada Nove Gradiške.

Predavanje će održati Nevenka Gašparac, voditeljica projekta Znakovi kvalitete, koji Hrvatska gospodarska komora provodi u suradnji s Ministarstvom gospodarstva, poduzetništva i obrta, a namijenjen je mikro, malim i srednjim tvrtkama.

Sudjelovanje na edukaciji je besplatno uz popunjavanje online obrasca prijave u nastavku.