Izvor: Pixabay

Posjet veleposlanice Kraljevine Maroko Županijskoj komori Slavonski Brod

Objavljeno: 18. 12. 2018. , Ažurirano: 20. 12. 2018.

U četvrtak, 20. prosinca, Županijsku komoru Slavonski Brod posjetit će Nour El Houda Marrakchi, izvanredna i opunomoćena veleposlanica Kraljevine Maroko sa suradnicima.

Tom prilikom sastat će se s Krešimirom Rudecom, direktorom ŽK Slavonski Brod, koji će veleposlanicu upoznati sa strukturom gospodarstva Brodsko-posavske županije s naglaskom na mogućnosti uspostave i razvoja gospodarske suradnje županijskog i marokanskoga gospodarstva.

U sklopu posjeta Brodsko-posavskoj županiji Nour El Houda Marrakchi sastat će se i sa županom Brodsko-posavske županije Danijelom Marušićem, dekanom Strojarskog fakulteta Ivanom Samardžićem, glavnim imamom medžlisa Islamske zajednice u Slavonskom Brodu Husretom Efendijom Hasanovićem, a posjetit će i Regionalni centar za biotehnološka istraživanja d.o.o., Srednju školu Matije Antuna Reljkovića te Muzej Brodskog Posavlja.