EU info-dan u ŽK Slavonski Brod

Objavljeno: 03. 05. 2017. , Ažurirano: 08. 05. 2017.

EU info-dan održat će se u Županijskoj komori Slavonski Brod u petak, 5. svibnja, u 11 sati.

Europe Direct Slavonski Brod (EDIC Slavononski Brod) koji djeluje pri Europskom domu Slavonski Brod, HGK - Županijska komora Slavonski Brod, Upravni odjel za razvoj i europske integracije i Upravni odjel za gospodarstvo Brodsko-posavske županije te CTR - razvojna agencija Brodsko-posavske županije, organiziraju EU info-dan koji će se održati u petak, 5. svibnja, od 11 do 13 sati, u velikoj dvorani ŽK Slavonski Brod (Matije Mesića 9).

Na EU info-danu će biti predstavljeni Plan ulaganja za Europu, ESIF fondovi, aktualni natječaji i natječaji u najavi za poduzetnike te mogućnosti financiranja putem Hrvatske banke za obnovu i razvitak. Svoje iskustvo u povlačenju EU sredstava predstavit će poduzetnici, udruge koje se bave socijalnim poduzetništvom i socijalne zadruge.

Zainteresirani za sudjelovanje na EU info-danu mogu se prijaviti slanjem prijavnog obrasca na info.edsb@gmail.com.

Pozivno pismo (pdf)

Program događanja (pdf)