Poslovni tajnik Krešimir Rudec i predsjednik ŽK Slavonski Brod Drago Čugura s predstavnicima tvrtki nagrađenih plaketama "Zlatna kuna": Vjekoslav Galić iz Hidromonta industrijske montaže, Darko Takač iz Slavonije drvne industrije i Dragan Bogunović iz Đuro Đaković Elektromontaže (na fotografiji, s lijeva na desno)
Izvor: HGK

Dodijeljene plakete "Zlatna kuna" najboljim članicama ŽK Slavonski Brod

Objavljeno: 23. 12. 2020. , Ažurirano: 28. 12. 2020.

Priznanja HGK – Županijske komore Slavonski Brod, plakete "Zlatna kuna" za poslovanje u 2019. godini dodijeljene su 22. prosinca u ŽK Slavonski Brod.

Odluku o priznanjima donijelo je Gospodarsko vijeće HGK – Županijske komore Slavonski Brod na temelju analize 21 pokazatelja poslovanja te ostvarenog kontinuiteta uspješnog poslovanja.

Plaketa "Zlatna kuna" uručena je najuspješnijoj maloj, srednjoj i velikoj tvrtci s područja Brodsko-posavske županije.

U kategoriji velikih trgovačkih društava plaketom "Zlatna kuna" nagrađena je tvrtka Hidromont industrijska montaža d.o.o. iz Slavonskog Broda, među srednjim trgovačkim društvima tvrtka Aminolabs Atlantic d.o.o. iz Nove Gradiške, a u kategoriji malih trgovačkih društava nagrađena je tvrtka Đuro Đaković Elektromontaža d.o.o. iz Slavonskog Broda. Uz izuzetne rezultate u poslovanju za 2019. godini, nagrađene su tvrtke kontinuirano uspješne sa višegodišnjim rastom i razvojem.

hgk (1).jpg
Predsjednik ŽK Slavonski Brod Drago Čugura dodijelio je plaketu "Zlatna kuna" direktoru tvrtke Hidromont industrijska montaža d.o.o. iz Slavonskog Broda Vjekoslavu Galiću u kategoriji velikih trgovačkih društava; Izvor: HGK.

Dodijeljena su i priznanja tvrtkama koje u 2020. godini obilježavaju jubilarne obljetnice poslovanja i to tvrtci Slavonija drvna industrija d.o.o. iz Slavonskog Broda povodom 130 godina poslovanja te tvrtci Rekord-TIM d.o.o. iz Oriovca, povodom 45 godina poslovanja te iznimnog doprinosa razvoju hrvatskog gospodarstva.