Seminar o ljevačima u ŽK Sisak
Izvor: HGK

ŽK Sisak: Znanstveno-stručni seminar Tehnologije proizvodnje kalupa i jezgara u ljevaonicama

Objavljeno: 20. 11. 2019. , Ažurirano: 20. 11. 2019.

Metalurški fakultet Sveučilišta u Zagrebu, Hrvatsko udruženje za ljevarstvo i HGK – Županijska komora Sisak organiziraju 12. znanstveno-stručni seminar Tehnologije proizvodnje kalupa i jezgara u ljevaonicama, u petak, 22. studenoga od 9 sati i 30 minuta do 15 sati u Županijskoj komori Sisak, na adresi Kranjčevićeva 16.

Cilj je predavanjima i implementacijom transfera znanja i tehnologija dokazati dodanu vrijednost proizvodnje u metalnom sektoru. Bit će riječi o suvremenim materijalima i tehnologijama u ljevaonicama s naglaskom na stanje i perspektive hrvatske industrijske proizvodnje.

Predsjednik ŽK Sisak Tihomir Babić uvodno će se obratiti prisutnima, a viši stručni savjetnik Sektora za financijske institucije i ekonomske analize HGK, Željko Hanzl tom će prilikom govoriti o hrvatskom gospodarstvu i trendovima u industrijskoj proizvodnji.

Detaljnije informacije dostupne su ovdje.