Edukacija u ŽK Sisak o mjerama Programa ruralnog razvoja
Izvor: HGK

ŽK Sisak: Predstavljanje natječaja Programa ruralnog razvoja te projekta Nutri-2-Cycle

Objavljeno: 25. 11. 2019. , Ažurirano: 25. 11. 2019.

HGK – Županijska komora Sisak, u suradnji s tvrtkom IPS Konzalting d.o.o., organizira radionicu predstavljanja natječaja Programa ruralnog razvoja za 2019. godinu te projekta Nutri-2-Cycle u ponedjeljak, 2. prosinca, u 10 sati u ŽK Sisak, na adresi Kranjčevićeva 16.

Cilj je poljoprivredne proizvođače i prerađivače te posrednike povezane s poljoprivrednicima i poljoprivrednim sektorom upoznati s mogućnostima prijave projekata na natječaje u sklopu Programa ruralnog razvoja te s europskim projektom Nutri-2-Cycle.

Projekt Nutri2Cycle osigurat će važna dostignuća za održivo i učinkovito upravljanje prirodnim resursima. Projekt analizira trenutne tokove dušika (N), fosfora (P) i ugljika (C) odnosno postojeće tehnologije njihovog upravljanja na različitim poljoprivrednim gospodarstvima diljem Europe. Fokusiran je na analizu ekonomskih, okolišnih i socijalnih elemenata uvođenja inovativnih tehnologija u poljoprivrednu proizvodnju.

Predavač je Ana Marija Špicnagel Ćurko, voditeljica projekata u tvrtki IPS Konzalting d.o.o.

Zainteresirani za sudjelovanje mogu se prijaviti online obrascem u nastavku najkasnije do petka, 29. studenoga 2019.

Kontakt-osoba u HGK – Županijskoj komori Sisak je Mladen Dragojević (telefon: 044/521-518, elektronička adresa: mdragojevic@hgk.hr).