Izvor: Pixabay

ŽK Sisak: Poziv na radionicu Posluži se marketingom… koristan je

Objavljeno: 30. 10. 2018. , Ažurirano: 15. 11. 2018.

CroatiaPRO Odbor Sektora za promet i veze HGK, u suradnji sa Županijskom komorom Sisak, organizira radionicu Posluži se marketingom… koristan je, u sklopu programa Olakšavanje trgovine i transporta 2018. Radionica će se održati u utorak, 13. studenoga, od 11 do 15 sati u ŽK Sisak, na adresi Kranjčevićeva 16.

Poduzetnici će biti upoznati s osnovnim elementima marketinga i njegovom ulogom u poslovanju kao preduvjetom zadovoljenja potreba i očekivanja potrošača. Bit će riječi i o važnosti i ulozi marketinškog planiranja uz razradu elemenata koji utječu na učinkovitije upravljanje poslovnim procesima i lakšom prilagodbom tvrtke vanjskim utjecajima.

Predavač je Tin Simonić, predstavnik tvrtke Ewals Cargo Care Adria d.o.o.

Radionica je besplatna, a sudjelovanje je potrebno prijaviti online prijavnicom (u nastavku teksta).