U ŽK Sisak održana HACCP edukacija

Objavljeno: 16. 05. 2018. , Ažurirano: 28. 05. 2018.

Hrvatska gospodarska komora u okviru Programa pomoći subjektima u poslovanju s hranom organizirala je besplatnu HACCP edukaciju, u četvrtak, 24. svibnja, u Županijskoj komori Sisak.

Na edukaciji, kojoj je prisustvovalo 40 predstavnika subjekata u poslovanju s hranom većinom velikih trgovačkih društava, predstavljeni su zakonodavni uvjeti u području sigurnosti hrane i objašnjene obaveze subjekata u poslovanju s hranom. U praktičnom dijelu sudionici su upoznati s načinima udovoljavanja zakonodavnim uvjetima, praktičnim primjerima iz prakse radi izrade ili kontrole usklađenosti vlastitih sustava upravljanja sigurnošću hrane temeljenih na HACCP načelima.

Voditeljica HACCP edukacije bila je Nevenka Gašparac, voditelj Odjela za kvalitetu HGK.

Po završetku edukacije polaznici su dobili potvrde o sudjelovanju.