Sjednica Gospodarskog vijeća ŽK Sisak
Izvor: HGK

Sjednica Gospodarskog vijeća HGK – ŽK Sisak

Objavljeno: 09. 10. 2020. , Ažurirano: 09. 10. 2020.

U četvrtak, 15. listopada, u 10 sati održat će se četvrta elektronička sjednica Gospodarskog vijeća HGK – Županijske komore Sisak, pod predsjedanjem Tihomira Babića, predsjednika ŽK Sisak.

Na sjednici će se raspravljati o stanju gospodarstva Sisačko-moslavačke županije u prvih šest mjeseci ove godine. Na dnevnom redu je i prijedlog Odluke o dodjeli Posebnog priznanja za doprinos razvitku gospodarstva i komorskog sustava na području Sisačko-moslavačke županije, koje se dodjeljuje povodom obilježavanja 150 godina djelovanja Trgovačko-obrtničke komore na području županije, kao i prijedlog Odluke o dodjeli zlatnih plaketa trgovačkim društvima s područja županije za zasluge u razvitku gospodarstva u prošloj godini.