Izvor: pixabay

Sastanak sisačko-moslavačkih drvoprerađivača o izbornoj sjednici Udruženja drvno-prerađivačke industrije HGK

Objavljeno: 11. 09. 2020. , Ažurirano: 11. 09. 2020.

Drvoprerađivačke tvrtke s područja Sisačko-moslavačke županije sastat će se u utorak, 15. rujna, u 9 sati,  u HGK – Županijskoj komori Sisak, na adresi Kranjčevićeva 16.

Glavna je tema sastanka izborna sjednica Udruženja drvno-prerađivačke industrije HGK te poticanje predstavnika tvrtki s područja županije da se aktivno uključe u izborni proces i rad Udruženja.

Više informacija o izbornoj sjednici Udruženja nalazi se na poveznici.

Zbog epidemioloških razloga, potvrda dolaska na sastanak je obavezna i to najkasnije do 14. rujna u 13 sati.

Više informacija možete dobiti u HGK – Županijskoj komori Sisak od Gordane Kotenko-Aleksić na elektroničke adrese: gkotenko@hgk.hr, hgksk@hgk.hr ili na telefone 044/524-700, 044/522-583.