Izvor: HBOR

Info dan HBOR-a – pojedinačne konzultacije poduzetnika o programima HBOR-a

Objavljeno: 04. 07. 2022. , Ažurirano: 04. 07. 2022.

Individualno savjetovanje o programima i uvjetima kreditiranja Hrvatske banke za obnovu i razvitak (HBOR) – Infodan HBOR-a za članice Hrvatske gospodarske komore s područja Sisačko-moslavačke županije održat će se u utorak, 12. srpnja, od 10 sati, u Županijskoj komori Sisak, na adresi Nikole Tesle 10 (ulaz iz Ulice Barice Rapić).

S poduzetnicima će razgovarati Draženka Draženović Kostelac, voditeljica HBOR-ova Područnog ureda za Liku.

Ako ste zainteresirani za programe kreditiranja, odnosno financiranje investicijskih ulaganja ili drugih aktivnosti putem Hrvatske banke za obnovu i razvitak, prijavite se putem prijavnice u nastavku najkasnije do ponedjeljka, 11. srpnja do 10,00 sati. Prijavljeni će dobiti obavijest o terminu pojedinačnog razgovora na adresu elektroničke pošte navedenu u prijavi.

Predviđeno trajanje razgovora s pojedinim poduzetnikom je 30 minuta te je broj prijava ograničen.

Više informacija o individualnom savjetovanju možete dobiti u Županijskoj komori Sisak od Gordane Kotenko-Aleksić, tel. 044/524-700, gkotenko@hgk.hr.