Izvor: Pixabay.com

ŽK Šibenik: Sjednica Grupacije pružatelja usluga smještaja na plovilima – charter

Objavljeno: 20. 04. 2017. , Ažurirano: 26. 04. 2017.

U utorak, 25. travnja, u 11 sati u Županijskoj komori Šibenik, Grupacija pružatelja usluga smještaja na plovilima – charter održat će svoju sjednicu.

Prema predviđenomu dnevnom radu, na sjednici će se izabrati novo vodstvo Grupacije, predsjednik i zamjenik.

Nadalje, prisutnim charter-kompanijama, poslovna tajnica Grupacije charter Šibensko-kninske županije i UPUSP-charter Ines Škaro iznijet će novosti u vezi s integracijom sustava ecrew i eVisitor, koji se primjenjuju prilikom prijave ostvarenih noćenja na plovnim objektima u nautičkom turizmu i naplate boravišne pristojbe te će upoznati nazočne s odredbama izmjena Pravilnika o uvjetima za obavljanje djelatnosti iznajmljivanja plovila sa ili bez posade i pružanja usluga smještaja na plovilu.

U vezi s promocijom na nautičkim sajmovima u organizaciji HGK – Županijske komore Šibenik, charter-kompanijama Škaro će iznijeti izvješće s održanoga nautičkog sajma Allt för sjön u Stockholmu od 3. do 12. ožujka 2017. te će pripremiti aktivnosti i plan nastupa na prezentaciji pomorske baštine koja će se održati u Morbihanu (Francuska) od 22. do 28. svibnja 2017.