Zastava Albanije
Izvor: www.pixabay.com

ŽK Šibenik organizira gospodarske susrete albanskih i šibenskih tvrtki u Tirani

Objavljeno: 18. 11. 2016. , Ažurirano: 03. 02. 2017.

Na poziv veleposlanice RH u Tirani Sanje Bujas Juraga, ŽK Šibenik organizira posjet šibenskih gospodarstvenika Ministarstvu gospodarstva, turizma, trgovine i poduzetništva Republike Albanije te Gospodarskoj i industrijskoj komori Tirana.

Predstavnici šibenskih tvrtki Miab d. o. o.  i Marinetek NCP d. o. o., predvođeni predsjednikom ŽK Šibenik Ivanom Sožom, u srijedu, 23. studenoga posjetit će Ministarstvo gospodarstva, turizma, trgovine i poduzetništva. Istoga dana, u Gospodarskoj i industrijskoj komori Tirane održati će se B2B razgovori s albanskim tvrtkama.

U četvrtak, 24. studenoga, šibensko će izaslanstvo posjetiti sajam Tirana International Trade Fair koji se održava 24. – 28. studenoga u Tirani.